KOMANDOS ARCHITEKTAS – ŽYDRŪNAS SADAUSKAS

Noriu padėkoti, kad apsilankėte „Komandos architektų“ tinklalapyje. Veidoskaitą studijuoju jau daugiau nei trejus metus. Asmeniškai man Veidoskaita suteikė galimybę, visų pirma, galutinai pažinti save. Jeigu domitės rytų filosofijomis, tikriausiai girdėjote išsireiškimą, kad didžiausias gyvenimo tikslas yra – pažinti save. Tikiuosi, kad aš jau pusiaukelėje. Metodo patikimumas ir efektyvumas sužavėjo, todėl įgijęs žinių ir pasitikėjimo nusprendžiau, kad galiu dalintis šiomis žiniomis su kitais.

Iki šio projekto

Dirbau verslo marketingo konsultantu ir sukaupiau daug patirties dirbdamas su Lietuvos įmonėmis. Šis darbas iš principo patiko ir teikė moralinį pasitenkinimą, bet turėjo ir savo apribojimų. Šia veikla užsiėmiau jau daugiau nei 7-erius metus, o kas jau žinote Veidoskaitos metodiką – esu ilgakaklis (Smalsumas) tai tiesiog norėjosi kažką pakeisti savo gyvenime iš esmės. Iš minėto smalsumo ir atsirado mano gyvenime Veidoskaita.

Šioje veikloje gaunu

Daugiau moralinio pasitenkinimo, nes iš tikrųjų padedu žmonėms (Pagal veidoskaitos metodą – esu psichologinis donoras). Nuoširdžiai džiaugiuosi, kai po mokymų prieina klausytojai ir dėkoja, nes geriau suprato save, savo gyvenimo partnerį, ar sužinojo, ką nori savyje pakeisti. Iš patirties žinau, kad kiekvienas verslas prasideda nuo misijos. Todėl jeigu Veidoskaita mano naujas verslas, tai galiu drąsiai teigti, kad šio verslo misija Padėti žmonėms!

Nuoširdžiai
Komandos architektas ir VEIDOSKAITOS Treneris
Žydrūnas Sadauskas

 • Seminaras padėjo labiau pažinti save ir kitus žmones, atsakyti į klausimus kodėl elgiesi vienaip ar kitaip. Suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Įgytos žinios manau, kad padės derybose ir samdant darbuotojus. Tai seminaras, kuriame tikrai neliūdna :)
  Aistė Jarutytė, mokymų dalyvė
 • Labai naudingas ir informatyvus seminaras. Iki šiol apie veidoskaitą buvau girdėjusi tik nuotrupas, tai atrodė veikiau žaidimu, o ne rimtu mokslu. Po koncentruotai išdėstytos, sistemingos medžiagos požiūris visiškai pasikeitė. Pamačiau, kad šios žinos nesudėtingai pritaikomos praktikoje. Dabar žymiai lengviau suprasti klientus - veido bruožai padeda rasti žmonių stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai ypač svarbu mano darbe, nes daug dirbu su klientais individualiai, juos konsultuoju. Malonu, kai vien pažvelgęs į žmogų, gali rasti metodus ir būdus, kurie leidžia gauti maksimalų rezultatą. Veidoskaitos seminaro medžiagą ir įgautus įgūdžius nesudėtinga pritaikyti ir šeimoje - ypač, pastiprinant vaikus. Seminaras nenuobodus, vedamas žaismingai, bet kartu perteikiama labai informatyvi medžiaga.
  Ilona Tulabienė, mokymų dalyvė
 • Labai rekomenduoju visiems, tiek verslo, tiek savęs pažinimo, tiek asmeninių santykių tikslais. Kai supranti žmonių bruožus, lengviau priimi kitokius žmones, su kitokiu mąstymų ir nuostatomis. Aiškiai suvoki savo nesąmoningų veiksmų atsiradimą, supranti kur reikia pasitempti į ką atkreipti dėmesį. Kas kenkia, o ką reiktų išlaisvinti ir lavinti. Žodžiu seminaras, kuris smarkiai atveria akis, ypač tiems, kurie dirba su žmonėmis. Papildoma žmogaus pažinimo dimensija tikrai atsiras vertinant kitus žmones ir net save patį.
  Martynas Jokubauskas, mokymų dalyvis
 • Man labai patiko šis seminaras! Lengvas, linksmas, informatyvus, draugiškas jo vedimas leido lengvai įsisavinti pateiktą informaciją. Kiekvienas iš dalyvių buvo taikliai “perskaitytas” iš jo veido. Man tai leido aiškiau suprasti save, ir kuriuos taškus reikia stipriau paspausti, kad greičiau judėčiau savo tikslų link.Tai tikrai naudinga tiek asmeniniam naudojimui, savęs supratimui, šeimoje, tiek versle norint bendrauti aplinkinių, bendradarbių, klientų kalba ir juos suprasti. Rekomenduoju!
  Tadas Rakauskas , mokymų dalyvis
 • Dalyvavau mokymuose, nes mano darbas- tiesioginis bendravimas su zmonemis. Pateisino lūkesčius su kaupu! Kai turi galimybę nuskaityti pašnekovą iš veido, pokalbio metu “patempti virveles” savo naudai- labai paprasta. Ypač naudinga derybose :)
  Indrė Stanislovaitytė , mokymų dalyvė
 • Iki seminaro su veidotyra buvau susidūręs minimaliai. Džiugu, kad seminaro metu išgirsta medžiaga ne tik atitiko, bet ir stipriai papildė turėtas žinias. Šie mokymai nėra teorinių žinių įsisavinimas, bet ir puiki praktika išmėginti save taikant naujas žinias, bei įsitikinti veidotyros kaip mokslo pagrįstumu. Ypatingai džiaugiuosi, kad mokymu metu pažinau dar neatrastą savęs pusę, tai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi ir įkvėpimo imtis naujų veiklų.Iš mokymų išėjau su naudingomis žiniomis, pradėtu lavinti įgūdžiu pažinti žmones iš veido ir kartu patarimais, kaip toliau efektyviau siekti tikslų pasitelkiant asmenines savybes. Rekomenduoju kiekvienam!
  Manvydas Saulevičius, mokymų dalyvis