KOMANDOS ARCHITEKTAS – SAULIUS BAGDONAS

Esu Saulius Bagdonas – „Renginių virtuozų“ ir „Komandos architektų“ įkūrėjas bei vadovas.

Jau 11-a metų aktyviai domiuosi asmenybės tobulėjimu. Per šį laikotarpį man teko dalyvauti daugybėje seminarų ir perskaityti aibę literatūros, orientuotos tiek į asmenybę, tiek į verslą. Ilgai netrukau teorinių žinių pritaikyti praktinėje veikloje. Prieš kelerius metus sukūriau didelio populiarumo sulaukusią svetainę – www.tavosekme.lt, kurioje iki šiol dalinuosi būdais, kaip pasiekti asmeninės laimės. Taip pat buvau UAB „Tęstinių mokymų centras“ akcininku, bei lektoriumi VšĮ „Kitas variantas“.

Pastaruosius 5-erius metus vedu mokymus asmeninio tobulėjimo temomis: padedu ugdytis drąsą, atkakliai siekti savo tikslų bei lengvai kalbėti viešai. Mokydamas kitus atradau, artimiausia mano širdžiai veikla – žmonių grupių pavertimas komandomis.

Šiuo metu pats esu subūręs talentingą bei profesionalią komandą, kuri padeda organizuoti ir vesti renginius bei kurti naujas programas. „Komandos architektų“ tikslas – padėti kolektyvams tapti darniomis bei produktyviomis komandomis.

Žiniasklaida apie Saulių Bagdoną

Verslas naujai>>
15min>>

Žinių radijas>>

Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

 • Visumoj renginukas patiko: daug užduočių, visa komanda buvo įtraukta, kiekvienas galėjo pasisakyt, buvo naujų potyrių (bėgimas užrištom akim ir 100% pasitikėjimas kitu nariu), šiek tiek teorijos, 2,5 val. laikas tiesiog „sprogo"!
  Iki, Mindaugas
 • Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą. Buvo šaunu, paprasta ir malonu dirbti su tavimi. Esi laisvas, paprastas, šaunus vedėjas, mokantis ir pajuokinti publika ir rimtai pakalbėti kai reikia.

  renginių klubas.lt renginių organizatorė,
 • Šią vasaros renginio sėkmę mums garantavo puiki Komandos architektų komanda. Džiaugėmės Jūsų kolektyvo profesionalumu, nuoširdumu ir rūpesčiu, kurį jautėme viso renginio metu. Parinktos užduotys, tinkamas tempas ir sukurta nuotaika neapleido mūsų ne tik renginio dieną bet ir ilgai po jo. Mūsų darbuotojai vis dar linksmai prisimena šią dieną virtuvėlėse ir koridoriuose. Ačiū už puikų darbą!

  Nielsen, Irma
 • "Komandos architektai" profesionaliai parengė renginio programą ir ją išpildė. Renginio metu sukūrė komandinę atmosferą, pakilią nuotaiką suorganizavo kokybišką apšvietimą bei įgarsinimą. Esame patenkinti "Komandos Architektų" suorganizuotu įmonės gimtadieniu ir mielai pratęstumėme bendradarbiavimą.

  ATAMIS.LT direktorius, Mindaugas Undaravičius
 • Ačiū komandos architektams Sauliui, Agniui ir Eimantui už profesionaliai įgyvendintą komandos formavimo programą. Nuo pat pirmo iki paskutinio susitikimo jautėme nuoširdų siekį išanalizuoti mūsų poreikius ir juos išpildyti. Manome, jog tai ir buvo raktas į sėkmę.

  KOLMISOFT, Rūta
 • Ačiū komandos architektams Sauliui, Baliui ir Eimantui už profesionaliai įgyvendintą komandos formavimo programą. Nuo pat pirmo iki paskutinio susitikimo jautėme nuoširdų siekį išanalizuoti mūsų poreikius ir juos išpildyti. Manome, jog tai ir buvo raktas į sėkmę.

  KOLMISOFT, Rūta
 • Ačiū komandos architektams Sauliui, Baliui ir Eimantui už profesionaliai įgyvendintą komandos formavimo programą. Nuo pat pirmo iki paskutinio susitikimo jautėme nuoširdų siekį išanalizuoti mūsų poreikius ir juos išpildyti. Manome, jog tai ir buvo raktas į sėkmę.

  KOLMISOFT, Rūta
 • Ačiū Komandų architektams už paruoštą nešablonišką programą, pritaikytą mūsų komandos poreikiams. Praleidome puikią, pilną kūrybingų, aktyvių užduočių dieną. Stiprioji susitikimo pusė - mokymasis per patyrimą. Kiekvienas dalyvis išsinešė bent po vieną atradimą apie save. Vertinga ir tai, kad komanda išėjo su pradiniu planu, kurį galės pildyti ir koreguoti visą ateinantį pusmetį, taip užsitikrinant, kad norimi pokyčiai tikrai įvyks. Ačiū už prasmingai praleistą laiką!
  SWEDBANK, Ugnė
 • Saulius labai patiko savo entuziazmu, paslaugumu, greitu reagavimu ir įsiklausymu į kliento norus. Tai atsakingai i savo darbą žiūrintis profesionalas, besistengiantis dėl kliento visu šimtu procentų. Pirmą kartą su jo pagalba organizavome įmonės kalėdinį vakarėlį, kuris daugumos nuomone buvo vienas geriausių per dvidešimt įmonės gyvavimo metų, o šis įvertinimas daug pasako apie jo darbo kokybę. Puikiai radome bendrą kalbą ir džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu, kurį dar būtinai pratęsime. Rekomenduojame!!

  Ogmios.lt, Viltė Stasevičiūtė
 • Sveiki, Sauliau, Ačiū ačiū, šventė praėjo puikiai, svarbu laiku išvažiuoti :) dėl to nematėm kaip šventė baigėsi, bet girdėjau buvo visko :) Šiaip viskas tikrai gerai, darbuotojai patenkinti, mes irgi, taigi ačiū Jums, tikrai smagu buvo :)

  Energus.lt, Diana Šidlauskienė
 • Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą. Buvo šaunu, paprasta ir malonu dirbti su tavimi!

  Renginių organizatorė (renginiuklubas.lt), Daiva
 • Seminaras padėjo labiau pažinti save ir kitus žmones, atsakyti į klausimus kodėl elgiesi vienaip ar kitaip. Suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Įgytos žinios manau, kad padės derybose ir samdant darbuotojus. Tai seminaras, kuriame tikrai neliūdna :)
  Aistė Jarutytė, mokymų dalyvė
 • Labai naudingas ir informatyvus seminaras. Iki šiol apie veidoskaitą buvau girdėjusi tik nuotrupas, tai atrodė veikiau žaidimu, o ne rimtu mokslu. Po koncentruotai išdėstytos, sistemingos medžiagos požiūris visiškai pasikeitė. Pamačiau, kad šios žinos nesudėtingai pritaikomos praktikoje. Dabar žymiai lengviau suprasti klientus - veido bruožai padeda rasti žmonių stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai ypač svarbu mano darbe, nes daug dirbu su klientais individualiai, juos konsultuoju. Malonu, kai vien pažvelgęs į žmogų, gali rasti metodus ir būdus, kurie leidžia gauti maksimalų rezultatą. Veidoskaitos seminaro medžiagą ir įgautus įgūdžius nesudėtinga pritaikyti ir šeimoje - ypač, pastiprinant vaikus. Seminaras nenuobodus, vedamas žaismingai, bet kartu perteikiama labai informatyvi medžiaga.
  Ilona Tulabienė, mokymų dalyvė
 • Labai rekomenduoju visiems, tiek verslo, tiek savęs pažinimo, tiek asmeninių santykių tikslais. Kai supranti žmonių bruožus, lengviau priimi kitokius žmones, su kitokiu mąstymų ir nuostatomis. Aiškiai suvoki savo nesąmoningų veiksmų atsiradimą, supranti kur reikia pasitempti į ką atkreipti dėmesį. Kas kenkia, o ką reiktų išlaisvinti ir lavinti. Žodžiu seminaras, kuris smarkiai atveria akis, ypač tiems, kurie dirba su žmonėmis. Papildoma žmogaus pažinimo dimensija tikrai atsiras vertinant kitus žmones ir net save patį.
  Martynas Jokubauskas, mokymų dalyvis
 • Man labai patiko šis seminaras! Lengvas, linksmas, informatyvus, draugiškas jo vedimas leido lengvai įsisavinti pateiktą informaciją. Kiekvienas iš dalyvių buvo taikliai “perskaitytas” iš jo veido. Man tai leido aiškiau suprasti save, ir kuriuos taškus reikia stipriau paspausti, kad greičiau judėčiau savo tikslų link.Tai tikrai naudinga tiek asmeniniam naudojimui, savęs supratimui, šeimoje, tiek versle norint bendrauti aplinkinių, bendradarbių, klientų kalba ir juos suprasti. Rekomenduoju!
  Tadas Rakauskas , mokymų dalyvis
 • Dalyvavau mokymuose, nes mano darbas- tiesioginis bendravimas su zmonemis. Pateisino lūkesčius su kaupu! Kai turi galimybę nuskaityti pašnekovą iš veido, pokalbio metu “patempti virveles” savo naudai- labai paprasta. Ypač naudinga derybose :)
  Indrė Stanislovaitytė , mokymų dalyvė
 • Iki seminaro su veidotyra buvau susidūręs minimaliai. Džiugu, kad seminaro metu išgirsta medžiaga ne tik atitiko, bet ir stipriai papildė turėtas žinias. Šie mokymai nėra teorinių žinių įsisavinimas, bet ir puiki praktika išmėginti save taikant naujas žinias, bei įsitikinti veidotyros kaip mokslo pagrįstumu. Ypatingai džiaugiuosi, kad mokymu metu pažinau dar neatrastą savęs pusę, tai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi ir įkvėpimo imtis naujų veiklų.Iš mokymų išėjau su naudingomis žiniomis, pradėtu lavinti įgūdžiu pažinti žmones iš veido ir kartu patarimais, kaip toliau efektyviau siekti tikslų pasitelkiant asmenines savybes. Rekomenduoju kiekvienam!
  Manvydas Saulevičius, mokymų dalyvis
 • Roko pasirodymas buvo puikus ir labai nuotaikingas. Labai patiko, kad iliuzionistas ne tik rodė savo triukus, tačiau aktyviai bendravo su žiūrovais ir įtraukė juos į savo pasirodymą. Puiki nuotaika po pasirodymo išliko dar ilgai – visi kolegos prie darbų grįžo gerai nusiteikę ir su gerų emocijų užtaisu. Iliuzionisto pasirodymą norėjosi stebėti dar, dar ir dar.
  Elžbieta Rutkovska, Omnitel
 • Sauliaus darbas labai nudžiugino ir netgi nustebino. Kaip vedėjas jis padarė kur kas daugiau negu buvo prašomas. Savanoriškai ėmėsi iniciatyvų, kurių kiti vedėjai dažniausiai net nesivargina daryti. Dėl to ir iš pačių renginio užsakovų ir iš mūsų pusės, atsiliepimai apie šio vedėjo darbą - tik geriausi. Norintiems, kad renginys pavyktų sklandžiai ir įdomiai, drąsiai rekomenduoju rinktis Saulių.

  Ozi.lt organizatorius, Remigijus Kaniava
 • Labas Sauliau, gerai jaučiamės, o apie tavo veikla galim pasakyt tik tai, kad viskas buvo SUPER! Kaip vedėjas vertas 11 balų iš 10 :) Patiko, kad nevertei žmonių daryti ko jie nenori. Švente buvo subtili ir su trupučiu gražių, tradicinių elementu - tokia kokios ir norėjome :)
  Jaunoji, Aura
 • Kaip vadovė, esu įsitikinusi, kad vakarykštis pasibuvimas kiekvienai asmeniškai turės daug įtakos tobulėjant kaip asmenybėms ir tai labai teigiamai paveiks bendrą mūsų skyriaus darbo kokybę bei savijautą darbo vietoje. Mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.

  BALTIC MASTER finasų vadovė, Virginija Blažienė
 • Dar karta didelis dėkui už vakar dienos renginį. Labai viskas patiko, tiek gerų emocijų gavau, atsirado daugiau energijos, supratau, kad viskas įmanoma ir priklauso tik nuo manęs pačios. Jei komandinis darbas, tai priklauso nuo visų narių, taip pat nuo pasitikėjimo. Iš tikrųjų po renginio pradėjau labiau savim pasitikėti. Ir labai tikiuosi, kad po renginio mūsų kolektyvo santykiai pagerės ir mes busim tikra komanda.

  BALTIC MASTER, Inga Černenko
 • Patys geriausi atsiliepimai. Dėkoju už gerai praleistą laiką, galimybę įvertinti save neįprastose situacijose, pozityvią energiją ir gerą nuotaiką. Tikiuosi tai leis padidinti mūsų kolektyvo tarpusavio supratimą, bendravimą, iniciatyvą ir tuo pačiu produktyvumą. Ačiū!

  BALTIC MASTER, Rima Paulauskienė
 • Komandos formavimo renginys, kurį vedė Saulius Bagdonas buvo išties sėkmingas. Jo metu VS kolektyvas daug prisijuokė, gerai praleido laiką ir gavo naujų žinių bei įgūdžių. Sauliui be įtampos ir spaudimo pavyko įtraukti ir uždegti visą kolektyvą, jo užduotys tiko kiekvienam. Bendravimas sąskrydyje buvo šiltas ir draugiškas.

  AČIŪ, Sauliau! :))

  Vaikystės Sodas auklėtoja - mokytoja, Aliona Garbėnienė
 • Viskas buvo super! Labai energingai ir smagiai vedei visą vakarą! Kiek žinau, svečiams ir autobuse labai linksma buvo :) Labai greitai sureagavai į pakitimus, tikrai viskas buvo super :)
  Jaunoji, Irena Puodžiūlienė
 • Ačiū, Sauliau, ne tik už puikiai, atsakingai, energingai ir maksimaliai gerai pravestą PZU renginį Vilniuje, bet ir už iniciatyvą, pastangas gilinantis į kiekvieną renginio detalę tiek prieš renginį, tiek jame, itin greitą reakcija ir puikiai derėjusį įvaizdį prie viso renginio koncepto. Šaunuolis, gali riesti nosį į viršų, nes tu to vertas :)! Profesionalai nori dirbti su profesionalais, tuomet gimsta geriausias rezultatas, kaip šį kartą! Iki greitų susitikimų kituose renginiuose!

  TOTEM promo direktorė, Salomėja Normantaitė
 • Su „Renginių virtuozų“ pagalba esame organizavę porą renginių - Kalėdų vakarėlį keturiasdešimčiai darbuotojų bei komandos formavimo renginį. Po šių dviejų patirčių drąsiai teigiu, kad galime jais pasikliauti - jų turimas žaidimų, komandinių užduočių arsenalas neišsemiamas, įtraukianti ir išieškota DJ'aus muzikinė kolekcija, puikus auditorijos suvaldymas. Iš kitų renginių organizatorių jie išsiskiria savo entuziazmu, lankstumu ir kūrybiškumu. Linkiu visokeriopos sėkmės „Renginių virtuozams“!

  TEO, Laima Valiukonytė
 • Dėkoju už puikiai pravestą renginį. Pastebėjau ir teigiamai įvertinau Sauliaus, kaip organizatoriaus, daug gerų ir svarbių savybių: įsiklausymas kas sakoma, pastabumas, taktiškumas, geras humoro jausmas, organizuotumas, inteligencija bendraujant su žmonėmis, daug gerų sumanymų. Sėkmės darbe.
  Jaunojo mama, Ramunė
 • Norėtumėm nuoširdžiai Sauliui padėkoti už nuostabiai atliktą darbą. Saulius puikiai suvaldė publiką, šiltai bendravo ir labai patiko visiems mūsų svečiams. Didelis ačiū už kantrybę ruošiantis mūsų vestuvėms ir visuomet šiltą bendravimą. Saulius buvo tikras mūsų šventės akcentas! P. S. Labai patiko, kad Saulius priderino savo varlytę prie mūsų vestuvių spalvų paletės - maža detalė, tačiau iš mažų detalių susideda visas gyvenimas.
  Jaunavedžiai, Ieva ir Andrius
 • Ačiū už nuostabią šventę, kurią padovanojot per mūsų vestuves. Programa buvo įdomi, originali. Vedėjas „neužkrovė“ užduotimis. Labai draugiškai bendravo. Labai patiko, kad neskatino svečių kelti stikliuko. Saulius turi puikų humoro jausmą, tad išties buvo daug juoko. Viskas buvo apgalvota, suorganizuota. Buvom apsupti dėmesiu ir rūpesčiu. Po vestuvių visi svečiai dėkojo už nuostabią šventę.
  Vestuvių organizatorė, Olivija
 • Maloniai nustebome, jog nebuvo jokių pošlybių (kas būdinga vestuvėms). Esame patenkinti vestuvių kokybe!
  Jaunavedžių, Daivos ir Tado, svečiai
 • Saulius - puikus vedėjas, pilnas idėjų. Mūsų vestuves pravedė super! Puikiai įsiklauso į pageidavimus ir savo nuožiūra neįtraukia to ko nereikia. Atvirkščiai - įtraukia malonių staigmenų jauniesiems ir svečiams :) Ačiū Sauliui!!!!!
  Jaunavedžiai, Daiva ir Tadas
 • Mūsų bendruomenė organizuodama KALĖDINĮ RENGINĮ  visada kviečia Saulių. Mes žinome, kad tikrai bus linksma, įdomu. Kaskart nauja ir negirdėta programa. Profesionalus požiūris į visus renginio dalyvius - nuo vaikučio iki senjoro.

  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Asociacija „Dalia“ prie MGC buvo pakvietusi Saulių pravesti UŽGAVĖNIŲ renginį. Mūsų bendruomenė liko sužavėta užduočių įvairumu. Po rimtos konferencijos maloniai pailsėjome.

  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija
 • Puikus Kalėdų Senelio gebėjimas sukurti jaukią šventinę atmosferą, betarpiškai bendrauti. Visus dalyvius – vaikus ir vyresniuosius -  prakalbinti, įjungti  į bendrą, nuotaikingą vakaronę. Labai ačiū!

  Lietuvos vengrų draugija, Marija Rubaževičienė
 • Jau antri metai mūsų, Šilo spec. mokykloje, Kalėdiniuose rytmečiuose, Kalėdų Seneliu „tampa“ Saulius Bagdonas. Mokykloje mokosi vaikai su negalia. Saulius puikiai sugeba bendrauti su mūsų vaikučiais. Į žaidimus būna įtraukti ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei mokytojai. Jis sugeba į mūsų mokyklą atnešti šventę. Kolektyvo vardu dėkojame Sauliui.

  Šilo spec. mokykla, auklėtoja Lilija Markevičienė
 • Saulius surengė puikų vestuvių vakarą. Patenkinti liko tiek svečiai, tiek mudu su žmona. Taip pat Saulius puikiai veda ir kompanijos vakarėlius ir šventes - patikrinta. Tikrai rekomenduoju Saulių Bagdoną, kaip profesionalą. Profesionalus nuo mėgėjų skiria tai, kad profesionalas padaro kaip reikia, o ne kaip gaunasi.

  UAB „M Capital“, steigėjas ir bendrasavininkas Žilvinas Butkevičius
 • Mūsų darbuotojų vaikų susitikimą su Kalėdų Seneliu pagelbėjo surengti Saulius Bagdonas ir jo komanda. Kalėdų Seniui su žaviomis snieguolėmis pavyko sušildyti visus – ir mažus, ir didelius. AČIŪ už puikią nuotaiką, energiją, draugiškumą!

  UAB „Volvo Lietuva“, Personalo direktorė Vilma Suchockienė
 • Jei norite gerai praleisti laiką, jei organizuosite kolektyvui PROTŲ MŪŠĮ, Saulius Jums puikiai jį praves. Mūsų asociacijos bendruomenės nariai, po respublikinės konferencijos,  dalyvaudami šiame žaidime puikiai patikrino savo žinias medicinoje, muzikoje, geografijoje. Visi puikiai pailsėjome. Pagerėjo kolektyviškumo jausmas.

  Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija