PROTMŪŠIS

Tikslas: Ugdyti komandinį darbą bei lavinti kurybiškumą.
Vieta:
Jūsų pasirinkta vieta.
Renginio trukmė: 2-2,5 valandos.
Dalyvių skaičius: 8-50.  (Vienoje komandoje iki 5 žmonių.)
Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

Kas yra Protmūšis?

Protmūšis – tai unikalus intelektualinis žaidimas, kurio metu  pramogos suderinamos su protine veikla. Dalyviai gauna suktus įvairių sričių klausimus, kuriems atsakyti reikia pasitelkti kūrybiškumą, logiką bei komandinį darbą.

 Taisyklės: Renginio vedėjas žaidėjams pateikia muzikines, vaizdines užduotis bei intelektualius klausimus, į kuriuos reikia atsakyti. Už teisingus atsakymus suteikiami taškai. Žaidimą laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų. Paprasta.

Kuo ypatingas Protmūšis?

Protmūšis skiriasi nuo viktorinos tuo, kad atsakymų į klausimus nereikia žinoti. Atsakymus galima išmąstyti! Pasitelkę kūrybiškumą, sveiką nuovoką bei komandos narių įžvalgas Jūs tikrai sugebėsite teisingai pasakyti, koks buvo princo Hamleto tėvo vardas. Arba pabaigti mintį: „Kam mokėti už knygos skirtuką dolerį, jeigu galima…?“

Kokia Protmūšio nauda?

Išlavinsite kūrybiškumą, kuris padeda spręsti iškilusias problemas. Kaip uždirbti daugiau? Kaip susirasti antrą pusę? Kaip jaustis laimingam? Protmūšis padės į gyvenimiškas problemas pažvelgti kitu kampu ir pasiekti naujų, geresnių rezultatų.

Kam išradinėti dviratį, jeigu jis jau išrastas? Protmūšis gyvenimui suteikia paprastumo. Dažnai daroma klaida – atsakymų ieškojimas per toli, juk kartais atsakymai esti tiesiai mums prieš nosį. Tad žvilgtelėję į nosies galiuką suprasite, kuo vardu buvo princo Hamleto tėtis.

Leidžia geriau pažinti bendradarbius. Smagaus žaidimo metu Jūs atrasite, kuris Jūsų kolega yra natūralūs lyderis, kuris geba argumentuotai apginti savo nuomonę, o kurio kolegos balsas tyliausias, nors iš išmintingiausias? Ir tuos suvokimus galėsite naudo darbo metu siekiant aukščiausių rezultatų.

 Smagaus žaidimo!

 Susisiekite konsultacijai ir rezervacijai tel. +370 688 88 804, el. p. Saulius@komandosarchitektai.lt

 

Jei norite gerai praleisti laiką, jei organizuosite kolektyvui PROTŲ MŪŠĮ, Saulius Jums puikiai jį praves. Mūsų asociacijos bendruomenės nariai, po respublikinės konferencijos,  dalyvaudami šiame žaidime puikiai patikrino savo žinias medicinoje, muzikoje, geografijoje. Visi puikiai pailsėjome. Pagerėjo kolektyviškumo jausmas.

Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija