KOMANDOS FORMAVIMAS

„Judėti iš vien yra pradžia. Išlikti kartu yra progresas. Dirbti kartu yra sėkmė.“ Henris Fordas

Sutiksite, vieninga komanda yra neatsiejama sėkmingos veiklos dalis. Prieš dešimtmetį buvo įrodyta, jog darbuotojų savijauta įmonėje tiesiogiai priklauso nuo komandos atmosferos bei polinkio bendradarbiauti. Deja, net 63% vidutinių ir 56% stambių Lietuvos įmonių koncentruojasi į individualų darbą. Kolektyvas nėra linkęs bendradarbiauti, ko pasekmė yra darbuotojų netenkinanti darbo aplinka ir neišnaudotas komandos potencialas. Pasitaikius progai net ir ištikimiausi darbuotojai pasiduoda geriau apmokamiems pasiūlymams. Jūs turite galimybę užtikrinti komandos tarpusavio pasitikėjimą, efektyvią komunikaciją ir svarbiausia – bendradarbiavimą.

NAUJA PROGRAMA – GLADIATORIAI

komandos formavimas

Trukmė: 4 val.
Žmonių skačius: 40 – 200


Šioje programoje laimi ne greičiausi ir protingiausi dalyviai, bet tie, kurie geriausiai geba prisitaikyti irdirbti išvien su komanda. Gladiatorių iššūkis susideda iš 6 etapų.

Komandos varžosi tarpusavyje, tačiau kaskart naujame etape keisis komandų sudėtys ir narių skaičius jose. Kiekviename etape reikės vis kitokių sugebėjimų (fizinės jėgos, greičio, logikos, kruopštumo, kūrybingumo ir pan.). Kiekvieno dalyvio tikslas iš skirtingų etapų gauti kuo daugiau taškų, bet norint gauti taškų reikia dirbti išvien su visa komanda ir aplenkti visas kitas komandas.

Pirmos trys komandos, parodžiusios geriausius rezultatus, gauna atitinkamą taškų sumą, kuri yra išdalinama, po lygiai kiekvienam komandos nariui. Užsiėmimo pabaigoje apdovanojami geriausieji dalyviai, kurie surinko daugiausiai asmeninių taškų.

Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

komandos formavimas 2


Bendradarbiavimas. Kodėl verta?

Ar kada susimąstėte, kodėl ginkluotosios pajėgos spec. operacijas visuomet vykdo būriais? Efektyvus komandinis darbas užtikrina, kad reikiamu metu kolektyvas agresyviai puls, o pokyčių atveju – operatyviai ginsis. Tarpusavio pasitikėjimas, vienybė ir komunikacija – ginkluotųjų pajėgų ir sėkmingai veikiančių įmonių paslaptis. Pamąstykite… Stambi įmonė Jums parodo susidomėjimą bendradarbiauti. Susitariate susitikti, rengiamas prisistatymas. Kaip manote, kada bus pasiekti geresni rezultatai: jei prisistatymo rengimu apsiims vienas žmogus, ar kai šio tikslo vieningai sieks komanda (rinkodaros skyrius, dizaineris, lingvistas ir pardavėjas)? Skaitykite toliau ir atraskite, kokius pokyčius Jūsų įmonėje inicijuos komandos formavimas.

Kolektyvas ar KOMANDA?

Pagrindinė bendradarbiavimo sąlyga – pasitikėjimas. Galime garantuoti, jog papasakoję kolektyvui apie komandinio darbo naudą nieko nenustebinsite. Tačiau praktinių užduočių metu padidėjęs tarpusavio pasitikėjimas visuomet skatina daugiau bendrauti, ir svarbiausia – bendradarbiauti. Dienos investicija į komandos formavimą užtikrina 20 – 70% aktyvesnį bendradarbiavimą.

Komandos formavimo programa

Susipažinę su Jūsų įmonės vidine aplinka parengsime programą Jūsų kolektyvui. Kokie lyderiai išsiskiria Jūsų komandoje? Kokios silpnosios/stipriosios komandos narių savybės? Kokios vidinės grupės susiformavusios ir kaip jas suvienyti? Praktikos pabaigoje suteiksime visokeriopą grįžtamąjį ryšį.

Akimirkos iš komandos formavimo praktikos Mindshare koletyvui (įmonė pasirinko veikti viduje)

.
„Komandos architektų“ privalumai

• Patirtis

Bendradarbiaujame ir su Lietuvos įmonių TOP10, ir su mažomis įmonėmis. Penkeri veiklos metai padėjo atrasti efektyviausius komandos formavimo metodus.

• Grįžtamasis ryšys

Keli ar keliolika metų kartu gali tapti kliūtimi pažvelgti į save ir į kitus komandos narius iš šalies. „Komandos architektai“ ne tik taps Jūsų mylimiausiais renginių vedėjais, bet ir suteiks visapusišką grįžtamąjį ryšį apie Jūsų komandos privalumus ir tobulintinas vietas.

• Tobulėjimas

Mūsų galimybių arsenalą nuolat papildo pripažinti sprendimai ir naujos unikalios užduotys. Kompetenciją keliame Lietuvos ir užsienio lektorių mokymuose. Pasirūpinsime, jog Jūsų renginį vainikuotų vieninga mintis: „Nuostabu! To dar nebuvo!”

Susisiekite konsultacijai ir rezervacijai tel. +370 688 88 804, el. p. Saulius@komandosarchitektai.lt

Komandos architektai