KOMANDOS ARCHITEKTAS – EIMANTAS RAUDONIUS

Eimantas Raudonius – VšĮ „ Kitas variantas“ savanoris – mentorių komandos vadovas. Lietuvos kariuomenės atsargos karininkas – būrio vadas. Nekilnojamo turto agentūros „Turimus“ bendrasavininkis.

13 metų sėkminga pardavimų patirtis įmonėse: „Pepsi Cola“, „Švyturys-Utenos alus“, „Rigeva“, „Žemaitijos prekyba“, „ Korgas“. Darbo pobūdis apėmė pareigas nuo eilinio pardavėjo iki regiono vadovo. Taip pat teko darbuotis ir mažmeninės, ir didmeninės prekybos srityse.

Lektorius veda mokymus komandinio darbo, pardavimų technikų, tikslų išsikėlimo, drąsos, pasiekimų psichologijos, viešo kalbėjimo bei kitomis temomis.

Susisiekite: +370 688 88 804
Saulius@komandosarchitektai.lt

  • "Komandos architektai" profesionaliai parengė renginio programą ir ją išpildė. Renginio metu sukūrė komandinę atmosferą, pakilią nuotaiką suorganizavo kokybišką apšvietimą bei įgarsinimą. Esame patenkinti "Komandos Architektų" suorganizuotu įmonės gimtadieniu ir mielai pratęstumėme bendradarbiavimą.

    ATAMIS.LT direktorius, Mindaugas Undaravičius
  • Ačiū komandos architektams Sauliui, Baliui ir Eimantui už profesionaliai įgyvendintą komandos formavimo programą. Nuo pat pirmo iki paskutinio susitikimo jautėme nuoširdų siekį išanalizuoti mūsų poreikius ir juos išpildyti. Manome, jog tai ir buvo raktas į sėkmę.

    KOLMISOFT, Rūta
  • Ačiū Komandų architektams už paruoštą nešablonišką programą, pritaikytą mūsų komandos poreikiams. Praleidome puikią, pilną kūrybingų, aktyvių užduočių dieną. Stiprioji susitikimo pusė - mokymasis per patyrimą. Kiekvienas dalyvis išsinešė bent po vieną atradimą apie save. Vertinga ir tai, kad komanda išėjo su pradiniu planu, kurį galės pildyti ir koreguoti visą ateinantį pusmetį, taip užsitikrinant, kad norimi pokyčiai tikrai įvyks. Ačiū už prasmingai praleistą laiką!
    SWEDBANK, Ugnė