Klientų atsiliepimai:

Visumoj renginukas patiko: daug užduočių, visa komanda buvo įtraukta, kiekvienas galėjo pasisakyt, buvo naujų potyrių (bėgimas užrištom akim ir 100% pasitikėjimas kitu nariu), šiek tiek teorijos, 2,5 val. laikas tiesiog „sprogo”!

Iki, Mindaugas

Ačiū Komandų architektams už paruoštą nešablonišką programą, pritaikytą mūsų komandos poreikiams. Praleidome puikią, pilną kūrybingų, aktyvių užduočių dieną. Stiprioji susitikimo pusė – mokymasis per patyrimą. Kiekvienas dalyvis išsinešė bent po vieną atradimą apie save. Vertinga ir tai, kad komanda išėjo su pradiniu planu, kurį galės pildyti ir koreguoti visą ateinantį pusmetį, taip užsitikrinant, kad norimi pokyčiai tikrai įvyks. Ačiū už prasmingai praleistą laiką!

SWEDBANK, Ugnė

Su „Renginių virtuozų“ pagalba esame organizavę porą renginių – Kalėdų vakarėlį keturiasdešimčiai darbuotojų bei komandos formavimo renginį. Po šių dviejų patirčių drąsiai teigiu, kad galime jais pasikliauti – jų turimas žaidimų, komandinių užduočių arsenalas neišsemiamas, įtraukianti ir išieškota DJ’aus muzikinė kolekcija, puikus auditorijos suvaldymas. Iš kitų renginių organizatorių jie išsiskiria savo entuziazmu, lankstumu ir kūrybiškumu. Linkiu visokeriopos sėkmės „Renginių virtuozams“!

TEO, Laima Valiukonytė

Mūsų darbuotojų vaikų susitikimą su Kalėdų Seneliu pagelbėjo surengti Saulius Bagdonas ir jo komanda. Kalėdų Seniui su žaviomis snieguolėmis pavyko sušildyti visus – ir mažus, ir didelius. AČIŪ už puikią nuotaiką, energiją, draugiškumą!

UAB „Volvo Lietuva“, Personalo direktorė Vilma Suchockienė

Šią vasaros renginio sėkmę mums garantavo puiki Komandos architektų komanda. Džiaugėmės Jūsų kolektyvo profesionalumu, nuoširdumu ir rūpesčiu, kurį jautėme viso renginio metu. Parinktos užduotys, tinkamas tempas ir sukurta nuotaika neapleido mūsų ne tik renginio dieną bet ir ilgai po jo. Mūsų darbuotojai vis dar linksmai prisimena šią dieną virtuvėlėse ir koridoriuose. Ačiū už puikų darbą!

Nielsen, Irma

Saulius surengė puikų vestuvių vakarą. Patenkinti liko tiek svečiai, tiek mudu su žmona. Taip pat Saulius puikiai veda ir kompanijos vakarėlius ir šventes – patikrinta. Tikrai rekomenduoju Saulių Bagdoną, kaip profesionalą. Profesionalus nuo mėgėjų skiria tai, kad profesionalas padaro kaip reikia, o ne kaip gaunasi.

UAB „M Capital“, steigėjas ir bendrasavininkas Žilvinas Butkevičius

Ačiū, Sauliau, ne tik už puikiai, atsakingai, energingai ir maksimaliai gerai pravestą PZU renginį Vilniuje, bet ir už iniciatyvą, pastangas gilinantis į kiekvieną renginio detalę tiek prieš renginį, tiek jame, itin greitą reakcija ir puikiai derėjusį įvaizdį prie viso renginio koncepto. Šaunuolis, gali riesti nosį į viršų, nes tu to vertas :)! Profesionalai nori dirbti su profesionalais, tuomet gimsta geriausias rezultatas, kaip šį kartą! Iki greitų susitikimų kituose renginiuose!

TOTEM promo direktorė, Salomėja Normantaitė

Ačiū komandos architektams Sauliui, Agniui ir Eimantui už profesionaliai įgyvendintą komandos formavimo programą. Nuo pat pirmo iki paskutinio susitikimo jautėme nuoširdų siekį išanalizuoti mūsų poreikius ir juos išpildyti. Manome, jog tai ir buvo raktas į sėkmę.

KOLMISOFT, Rūta

Saulius labai patiko savo entuziazmu, paslaugumu, greitu reagavimu ir įsiklausymu į kliento norus. Tai atsakingai i savo darbą žiūrintis profesionalas, besistengiantis dėl kliento visu šimtu procentų. Pirmą kartą su jo pagalba organizavome įmonės kalėdinį vakarėlį, kuris daugumos nuomone buvo vienas geriausių per dvidešimt įmonės gyvavimo metų, o šis įvertinimas daug pasako apie jo darbo kokybę. Puikiai radome bendrą kalbą ir džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu, kurį dar būtinai pratęsime. Rekomenduojame!!

Ogmios.lt, Viltė Stasevičiūtė

Sveiki, Sauliau, Ačiū ačiū, šventė praėjo puikiai, svarbu laiku išvažiuoti :) dėl to nematėm kaip šventė baigėsi, bet girdėjau buvo visko :) Šiaip viskas tikrai gerai, darbuotojai patenkinti, mes irgi, taigi ačiū Jums, tikrai smagu buvo :)

Energus.lt, Diana Šidlauskienė

“Komandos architektai” profesionaliai parengė renginio programą ir ją išpildė. Renginio metu sukūrė komandinę atmosferą, pakilią nuotaiką suorganizavo kokybišką apšvietimą bei įgarsinimą. Esame patenkinti “Komandos Architektų” suorganizuotu įmonės gimtadieniu ir mielai pratęstumėme bendradarbiavimą.

ATAMIS.LT direktorius, Mindaugas Undaravičius

Sauliaus darbas labai nudžiugino ir netgi nustebino. Kaip vedėjas jis padarė kur kas daugiau negu buvo prašomas. Savanoriškai ėmėsi iniciatyvų, kurių kiti vedėjai dažniausiai net nesivargina daryti. Dėl to ir iš pačių renginio užsakovų ir iš mūsų pusės, atsiliepimai apie šio vedėjo darbą – tik geriausi. Norintiems, kad renginys pavyktų sklandžiai ir įdomiai, drąsiai rekomenduoju rinktis Saulių.

Ozi.lt organizatorius, Remigijus Kaniava

Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą. Buvo šaunu, paprasta ir malonu dirbti su tavimi!

Renginių organizatorė (renginiuklubas.lt), Daiva

Kaip vadovė, esu įsitikinusi, kad vakarykštis pasibuvimas kiekvienai asmeniškai turės daug įtakos tobulėjant kaip asmenybėms ir tai labai teigiamai paveiks bendrą mūsų skyriaus darbo kokybę bei savijautą darbo vietoje. Mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.

BALTIC MASTER finasų vadovė, Virginija Blažienė

Dar karta didelis dėkui už vakar dienos renginį. Labai viskas patiko, tiek gerų emocijų gavau, atsirado daugiau energijos, supratau, kad viskas įmanoma ir priklauso tik nuo manęs pačios. Jei komandinis darbas, tai priklauso nuo visų narių, taip pat nuo pasitikėjimo. Iš tikrųjų po renginio pradėjau labiau savim pasitikėti. Ir labai tikiuosi, kad po renginio mūsų kolektyvo santykiai pagerės ir mes busim tikra komanda.

BALTIC MASTER, Inga Černenko

Komandos formavimo renginys, kurį vedė Saulius Bagdonas buvo išties sėkmingas. Jo metu VS kolektyvas daug prisijuokė, gerai praleido laiką ir gavo naujų žinių bei įgūdžių. Sauliui be įtampos ir spaudimo pavyko įtraukti ir uždegti visą kolektyvą, jo užduotys tiko kiekvienam. Bendravimas sąskrydyje buvo šiltas ir draugiškas.

AČIŪ, Sauliau! :))

Vaikystės Sodas auklėtoja – mokytoja, Aliona Garbėnienė

Mūsų bendruomenė organizuodama KALĖDINĮ RENGINĮ  visada kviečia Saulių. Mes žinome, kad tikrai bus linksma, įdomu. Kaskart nauja ir negirdėta programa. Profesionalus požiūris į visus renginio dalyvius – nuo vaikučio iki senjoro.

Asociacijos „Dalia“ prie MGC, administracija

Jau antri metai mūsų, Šilo spec. mokykloje, Kalėdiniuose rytmečiuose, Kalėdų Seneliu „tampa“ Saulius Bagdonas. Mokykloje mokosi vaikai su negalia. Saulius puikiai sugeba bendrauti su mūsų vaikučiais. Į žaidimus būna įtraukti ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei mokytojai. Jis sugeba į mūsų mokyklą atnešti šventę. Kolektyvo vardu dėkojame Sauliui.

Šilo spec. mokykla, auklėtoja Lilija Markevičienė

Puikus Kalėdų Senelio gebėjimas sukurti jaukią šventinę atmosferą, betarpiškai bendrauti. Visus dalyvius – vaikus ir vyresniuosius -  prakalbinti, įjungti  į bendrą, nuotaikingą vakaronę. Labai ačiū!

Lietuvos vengrų draugija, Marija Rubaževičienė